Ejderoğlu Altın ve Pırlanta

En Özel Seçenekler   'Güvenilir Alışveriş İmkanı' ile  Ejderoğlu Altın'da... 

Çekiliş Bilgilendirme

Legal Metin

Bu kampanya Ejderoğlu Altın Ve Mücevher İmalatı İth. İhr. Tic. Ltd. Şti tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 07.12.2023 tarihli ve E-40453693-255.01.02-48318 sayılı izni ile 15.12.2023 (Saat:09:00) - 15.02.2024 (Saat:18:00) tarihleri arasında düzenlenmektedir.


Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelinde Ejderoğlu Altın Ve Mücevher İmalatı İth. İhr. Tic. Ltd. Şti.’ye ait Kuşdilli Mahallesi Terme Caddesi no 12/2 Kırşehir/Merkez adresinde bulunan Ejderoğlu Altın mağazasından Ziynet eşyalar (çeyrek, yarım, tam, gremse, 22 ayar gram altın, 24 ayar gram altın, reşat altın (Reşat tekli, reşat 5’li, reşat yarım ve reşat çeyrek, Ata tekli, Ata 5’li, Ata çeyrek, bilezik) dışında ürünlerden 10.000 TL ve katları tutarında (fatura üzerindeki her 10.000 TL için 1 çekiliş hakkı) satın alanlar fatura bilgileri üzerinden (ad, soyad, email, e-fatura no, e-fatura tarihi, adres ve telefon) çekiliş hakkı verilecektir.


Kampanya tarihleri arasında verdiği siparişini iptal veya iade eden müşterilerin çekiliş hakkı da iptal edilecektir.


Ad, soyad, e-fatura no, e-fatura tarihi ve telefon numarası bilgilerinden herhangi biri eksik olanlara çekiliş hakkı verilmeyecektir. Katılımda sunulan tüm bilgilerin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcının sorumluluğundadır. Kuşdilli mahallesi Terme caddesi 12/B Kırşehir/Merkez adresinde bulunan Ejderoğlu Altın mağazasında yapılacak alışverişler kampanyaya dahil değildir. Kampanya sonunda yapılacak çekilişte 1 kişi Renault Yeni Clio Evolution 1.0 TCe x-tronic 90 hp (birim değeri: ₺988.900) ikramiyesi kazanacaktır.


Çekiliş 8.03.2024 tarihinde saat 14.00’da Kuşdilli Mahallesi, Terme Caddesi, No: 12/2, Kırşehir/Merkez adresinde Ejderoğlu Altın mağazasında, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir.


Kazanan talihliler 14.03.2024 tarihinde Takvim Gazetesi’nde duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikmelerden Ejderoğlu Altın Ve Mücevher İmalatı İth. İhr. Tic. Ltd. Şti sorumlu tutulamaz. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterlidir.

Asil talihliler 29.03.2024, yedek talihliler ise 13.04.2024 tarihine kadar kimlik fotokopileri ve iletişim bilgileri ile info@u2.com.tr mail adresine ya da U2 Tanıtım’ın yukarıda belirtilen adresine şahsen başvurmaları ve istenilen belgeleri eksiksiz teslim etmeleri halinde ikramiyelerini almaya hak kazanacaklardır.

Bu tarihlere kadar başvuru yapmayan ve istenilen belgeleri teslim etmeyen talihliler ikramiyelerini alamazlar.


Türkiye’de ikamet eden yabancı uyruklu kişilerin ikramiye kazanması durumunda ikramiye tesliminde ikametgah tezkeresi ibrazı zorunludur. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.

Kazanılan hak devredilemez, nakde çevrilemez. Bu çekilişe Ejderoğlu Altın Ve Mücevher İmalatı İth. İhr. Tic. Ltd. Şti ve U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri çalışanları ile 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. KDV ve ÖTV dışında tüm vergi ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir. Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.

*Görseller temsilidir.